Víkendové šamanské léčení s intuitivní kresbou- "Léčím si svůj vnitřní vesmír" - VÍKENDOVÉ

Udělejte si čas pro sebe... intuitivní kresba a šamanské léčení jako silný prostředek na cestě do svého nitra, do svého srdce. Intuitivní kresba a šamanské léčení jako způsob očisty nebo dodání díly a energie. Přijďte i vy a tvořte si své obrazy...

 Víkendové intuitivní kreslení 

"Léčení čaker a poznání sebe v dvoudenní dílně" 

 SEBELÉČENÍ – HARMONIE – ZMĚNA

O tomto víkendu se otevřeme všemu a všem, kdo nám bude pomáhat se léčit a harmonizovat. Ať už to bude léčivé světlo, pomocníci ze světa zvířat a rostlin, nerostů nebo živel ohně, vody, vzduchu a země. Budeme je nechat námi procházet a očišťovat si tak náš čakrový systém.

Nemalou součástí bude i intuitivní kreslení, neboť i kresba může být velice silný prostředek jak začít vnímat náš vnitřní svět. Může nám být zrcadlem. Může nám být rádcem. Může nám pomoci se uvolnit, léčit, harmonizovat.

Vzít do ruky tužku umí každý. Toho využijeme a tak se pomocí kresby budeme aktivně zbavovat toho, co nás tíží a to jak na těle, tak i na duši.

Dílny jsou prožitkové. !!! Nevadí, že neumíte kreslit!!! Jde hlavně o proces  kreslení-léčení samotný a ne o výsledek na papíře.

Průvodcem tímto cyklem intuitivní kresby na úrovni léčení vám je lektorka Jane, která kromě malby energetických obrazů praktikuje i léčení různými  technikami a jak sama říká: "Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. A to je často velký rozdíl mezi tím, co si myslíme a tím, co skutečně naše srdce=duše potřebuje." lektorka Jane

Každé setkání je velmi specifické v závislosti na skupině a jejím potřebám. A tak i každé léčení probíhá jinak s jinými pomocníky, ale vždy tak, jak je každému potřeba. Pracujeme na všech našich úrovních, energie jsou hodně zesílené a tak i léčení jsou hodně silná a do hloubky. Záleží také, jak je kdo otevřený a ochotný se začít zbavovat svých "zátěží a bolístek". A to vše je třeba respektovat. Taková je má zkušenost...lektorka Jane 

 Doporučujeme všem: 

 • kteří se cítíte unavení nebo jste bez nálady
 • kteří máte pocit, že přešlapujete na místě
 • kteří máte pocit, že by se mělo "něco" dít, ale neděje 
 • kteří cítíte, že se potřebujete vnitřně probudit a vzít život do svých rukou 
 • kteří se chcete dozvědět více o systému čaker v našem těle   

 Co se naučíme: 

 • na této víkendové dílně se naučíte vnímat a ladit především sebe  
 • vše budeme dávat do souvislosti s našim čakrovým systémem
 • intuitivní kreslení bude našim prostředníkem při pročišťování a poznávání  vlastního "vnitřního vesmíru" 
 • budeme využívat ale i jiné meditační a harmonizující techniky, které jsou jednoduché, velice účinné a dají se snadno praktikovat i doma 
 • dozvíte se více o čakrách – jak nás ovlivňují po stránce fyzické, psychické i duchovní 
 • ale i další jiné jednoduché techniky, které se vám mohou hodit

  nejbližší termín:

     
Cena: 2 300 Kč / osoba/ 2denní kurz
Fotogalerie

Jane H.lektorka  Jane H.

šamanské techniky

ladění čaker a celého energetického systému člověka

odstraňování bloků, disharmonií

podpora léčení nemocí, alergií, dodávání energie, barev do aury

malba energetických obrazů 

"Věřím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít věřit absolutně všemu a tzv. ulítávat mimo realitu. Znamená to přijímat nové věci a otevírat více svá srdce. Čistit se od negativních energií, odstraňovat postupně různé bloky mentální i fyzické a hlavně myslet pozitivně. A samozřejmě při tom všem zůstat pevně nohama na zemi!" 

Pomáhám lidem vyčistit jejich energetická centra v těle tzv. čakry. Zbavit se negativních energií a bloků. Podpořit jejich léčbu nemocí a zharmonizovat celkově jejich stav a to na rovině fyzické, emocionální i mentální.

Při této práci jsem se přesvědčila, jak moc důležité je mít v pořádku čakrový systém a jak moc nás dokáže ovlivnit v běžném životě a naopak a to jak na rovině psychické tak i fyzické.  Protože ne každý umí pracovat  s kyvadlem, což tato metoda vyžaduje, hledala jsem  jinou možnost, kde by si lidé mohli pomoci i sami.   

Takže jsem smíchala své zkušenosti ze všech činností, které praktikuji tzn. z kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou – aktivace kreativity, neomezených limitů a širšího vidění,  malbu energetických obrázků lidem na míru -  práce  s vibracemi barev a dalšími osobními a léčitelskými zkušenostmi, které mi byly dány a poskládala jsem dílnu intuitivního kreslení.