Intuitivní malba - jednodenní dílna či odpolední dílna

Neexistují žádné hranice. Žádná omezení. Jste jenom Vy, Vaše ruka, štětec a plátno. Intuitivní malba jako způsob očisty nebo dodání síly a energie.

URČENO VŠEM, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ VYZKOUŠET MALBU AKRYLEM

Intuitivní malba akrylem na různé téma:                                                                                                                                           

 "VYJADŘUJI SE MALBOU" 

...nechávám promluvit své srdce, svou duši

  

"můj vnitřní svět na plátně"

  

  • čas, který patří jenom vám 
  • moment, kdy můžete na plátno přenést své pocity a nálady 
  • chvilka, kdy se ponoříte do sebe a budete naslouchat pouze svému nitru 
  • den, kdy svobodně tvoříte a zároveň relaxujete 
  • jednodenní či odpolední tvořívá dílna pro ty, kteří se chtějí ponořit do sebe a své vnitřní prožitky ztvárnit pomocí štětce a barev tak, jak je vnímají, aniž by byli čímkoliv a kýmkoliv omezováni 
  • malujeme na určité zadané téma např. radost, láska nebo dle své vlastní fantazie. Necháváme se vést pouze svým nitrem. Intuitivní malba tak může sloužit jako způsob sebevyjádření, ale zároveň být i očistným procesem, kdy si začínáme uvědomovat své emoce, které při malbě prožíváme spolu s dalšími souvislostmi v našem životě. Nebo naopak – obraz plný energie, který nám bude dodávat sílu! 
  • během dílny se naučíme pracovat s barevnou paletou a vzniku odstínů a jemných tónů barev 
  • poznáme vlastnosti a možnosti akrylových barev 
  • výsledkem může být obraz na stěnu nebo uvědomění si svého přijímání a užívání třeba právě radosti 
  • BARVY, ŠTĚTCE A PLÁTNO MŮŽE BÝT PRÁVĚ VAŠE CESTA NEBO JEJÍ ZAČÁTEK!

 

nápň dílny: praktická cvičení, kde se seznámíme s možnostmi tohoto média, jeho barevnou škálou a intenzitou

Jednodenní dílna: výhoda - více času užít si barvy a čas pro sebe ...a že ten čas letí - 1 350 Kč/osoba  (10:00 - 16:00hod)

Odpolední dílna či večerní dílna: 650 Kč/osoba  (cca 15:30 - 17:30 nebo 18:00 - 20.30 hod.)

DÍLNY JSOU STÁLE OTEVŘENÉ I TĚM, KTEŘÍ JE JIŽ ABSOLVOVALI. UVIDÍTE SAMI, ŽE STEJNÉ TÉMA POKAŽDÉ CÍTÍTE RŮZNĚ. A HLAVNĚ JDE STÁLE O TVOŘENÍ A RELAX. JE MOŽNÉ TAKÉ SI MALOVAT NA SVÉ TÉMA ČI PRO VÁS TÉMA INDIVIDUÁLNĚ PŘIPRAVIT.

 

MINIMÁLNÍ VĚK ÚČASTNÍKA JE 12 LET. V případě odpolední dílny vypsané pro děti je věk cca od 6 let či dle domluvy a tématu. Dotazy na Jane - tel. 777 887 168

 Vše potřebné v ceně. Káva, čaj zajištěny. 

18.05.2019

IM - "vyjadřuji se malbou "

či volné téma 

Č.B.  Objednat
  10.00 - 16.00 hod. (přestávka na oběd)    1 350 Kč

 

Cena: 1 350 Kč / osoba/ 1denní dílna

            750 Kč/ dítě/ 1denní dílna

            650 Kč/ osoba/ odpo. dílna

            550 Kč/dítě/odpo. dílna

Fotogalerie

 

Jane H.lektorka  Jane H.

šamanské techniky

ladění čaker a celého energetického systému člověka

odstaňování bloků, disharmonií

podpora léčení nemocí, dodávání energie, barev do aury

malba energetizujících léčivých obrazů 

"Věřím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít věřit absolutně všemu a tzv. ulítávat mimo realitu. Znamená to přijímat nové věci a otevírat více svá srdce. Čistit se od negativních energií, odstraňovat postupně různé bloky mentální i fyzické a hlavně myslet pozitivně. A samozřejmě při tom všem zůstat pevně nohama na zemi!" 

Pomáhám lidem vyčistit jejich energetická centra v těle tzv. čakry. Zbavit se negativních energií a bloků. Podpořit jejich léčbu nemocí a zharmonizovat celkově jejich stav a to na rovině fyzické, emocionální i mentální.
Cílem je vyhledat v naší podvědomé mysli disharmonické bloky - vzorce, které nám neustále nutí omezující myšlenky a přesvědčení a nahradit je myšlenkami užitečnými, láskyplnými a prospěšnými. Je to způsob jak najít psychickou příčinu mnoha onemocnění a odstranit jí. Tuto metodu můžeme využít nejenom k léčení nemocí, ale i k odstranění bloků, které nás nutí opakovat neustále stejné životní chyby.
 

Při této práci jsem se přesvědčila, jak moc důležité je mít v pořádku čakrový systém a jak moc nás dokáže ovlivnit v běžném životě a naopak a to jak na rovině psychické tak i fyzické.  Protože ne každý umí pracovat  s kyvadlem, což tato metoda vyžaduje, hledala jsem  jinou možnost, kde by si lidé mohli pomoci i sami.   

Takže jsem smíchala své zkušenosti ze všech činností, které praktikuji tzn. z kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou – aktivace kreativity, neomezených limitů a širšího vidění,  malbu energetických obrázků lidem na míru -  práce  s vibracemi barev a dalšími osobními zkušenostmi, které mi byly dány a poskládala jsem dílnu intuitivního kreslení.