LÁSKA K SOBĚ - šamanské léčení s intuitivní kresbou

Láska k sobě

Jednodenní seminář či docházkový cyklus pro ženy i muže s intuitivní uzdravující kresbou, meditacemi a šamanským léčením, aneb když promlouváte a nasloucháte sobě…

na jasné téma už z názvu…láska k sobě, přijímání i dávání lásky, sebepřijetí, odpuštění sobě, uvědomění sebe…a dalším, co nám bude přicházet. 

Není třeba více k tomu dodávat. Přišlo mi, že mám udělat toto téma, takže, komu zabrnkala struna...

Setkání jsou prožitková, harmonizující, dodávající energii a velmi relaxační. A tak nechme přicházet, co přijít má a odcházet, co odejít má. 

Každý seminář probíhá jinak v závislosti na složení skupiny. I když se ho zúčastníte vícekrát, pokaždé vám příjde něco jiného i seminář bude běžet jiným způsobem. Při jednodenním semináři využíváme kresbu někdy více někdy méně. Pokud vás intuitivní kresba baví, pak spíše doporučuji docházkovu formu. Zde je více času a tato setkání jsou vedena hodně výtvarně s intuitivní kresbou. Pastel je skvělý pomocník, kde můžeme kresbu procítit i přes přímý kontakt prsty. Svět barev pak ještě umocní tento prožitek...což je často i velkým a zároveň velmi příjemným překvapením, pro toho, kdo se prvně setkává s tímto způsobem vyjádření. 

Pohodlné oblečení, dlouhá sukně (ženy), deka

Přineste obětiny - květiny, čokoládu, oříšky a tak, co vás napadne ....

Buben je jako vždy nachystaný a společně se mnou a s říší rostlin a silových zvířat budeme vaším průvodcem tímto léčením ..

Těším se na vás:-)  

Jane - šamanka a malířka

Fotogalerie: http://www.vsichnikreslime.cz/fotogalerie/samanska-leceni

04.03. - 08.04.2018 - docházkově 5 setkání - šamanské léčení s intuitivní kresbou pastelem - Branišovská 20 od 18:00 -20:30 hod. Určeno pro všechny, kteří si chtějí užít kreslení, ale zároveň nakouknout do svého vnitřního vesmíru. Je možné přijíti na jedno setkání či více nepravidelně (550 Kč/setkání)  Objednat

22.04.2018 - jednodenní seminář - šamanské léčení - Centrum setkávání, Neplachova 2297/1, Č. B.

09:00 – 16:00 hod. s přestávkou na oběd   Objednat 

Cena: 1 800 Kč /osoba/ cyklus 5 setkání

             550 Kč/osoba/jednotlivý vstup

          1 300 Kč/osoba/1denní

Fotogalerie

tel. 777 887 168

vsichnikreslime@volny.cz