Léčení - meditace s kameny

Léčení - meditace - setkání s léčivými kameny a krystaly křišťálu

Síla léčivých kamenů je známa již od pradávna. Konec  konců,  co vzejde z Matky Země má vždy ohromnou sílu….sílu, která říká ANO životu na Zemi. Pomáhá uzdravit, co vás tíží. Co vám brání přijmout a užívat si života v jeho plné hojnosti a spokojenosti.

Toto léčení  vás zavede do hlubin vašeho nitra. Rozsvítí temnotu a vytáhne zastrčené „kostlivce" a bolístky nebo vám pomůže přerovnat myšlenky, vysvobodit  se ze zajetých vzorců či nesprávných přesvědčení a omezujících postojů...

Krystaly křišťálu pracují čistě, efektivně, ale zároveň velice laskavě.  S touto vnitřní silou vás budou léčit na všech úrovních vašich těl.  Harmonizovat se tak bude mysl, emoce i fyzické tělo.

Krystaly, se kterými pracuji, pocházejí  z krajiny jižních Čech.  Matka Země je vydala po krásné úplňkové ceremonii u ohně a při jejich hledání nás doprovázel  živel vody padající z nebe.  Okolní hory se mnou promlouvaly a navedly mě na správné místo.

Další křišťál pochází z Brazílie. Prošel několika ceremoniemi a svým tvarem, velikostí a vnitřní sílou je pro mne král krystalů.

Nápomocni nám budou i další kameny.

Není co více dodávat.....je mi potěšením být  vaší šamanskou průvodkyní  tímto krásným léčením

 

Jane - šamanka a malířka


25..01.2018 čtvrtek  (18:30 - 20:30 hod.)

Centrum setkávání, NEPLACHOVA 2297/1 (kdysi kulturní dům STAROMĚSTSKÁ,
bývalé sídlo TV GIMI – 4 min. pěšky od IGY CENTRA)
rezervace: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo Jane tel. 777 887 168
Objednat

 

Cena: 650 Kč/osoba