Malba osobních obrazů

Navštivte mé nové stránky www.janehpictures.com

 

Malba osobních obrazů

motto:

"Každého můžete posuzovat jen podle toho, co o něm víte. A jak málo toho víte"!  

(z knihy "Písek a Pěna", Chalíl Džibrán)

Obrazy jsou od toho, abychom se na ně dívali. Promlouvají k nám skrze naše oči, naplňují nás svou krásou. Probouzejí v nás pocity… Osobní obrazy mají za úkol mnohem více - přicházejí k vám se svým poselstvím, jež je určeno přímo a jen pro vás.

V malbách, které nazývám "přísně osobní", se zrcadlí touhy a sny člověka, pro kterého obraz maluji. Cílem je podpořit dotyčného na jeho cestě životem pomocí barev, symbolů a vložených energií. Výsledkem je pak přesně vyvážený obraz, který jeho tělo a duše potřebuje.

Tyto obrazy působí na stejném principu jako obrazy energetizující, svoji sílu však násobí tím, že jsou namalovány na zakázku přímo pro vás, vaši rodinu, váš byt, váš dům nebo kancelář.

Stejně jako u energetizujících obrazů i zde spojuji své šamanské léčení s malbou a vzniká tak jedinečný originál.

Tuto část své tvorby mám obzvláště ráda. Baví mě předávat lidem světlo, krásu a poselství skrze jejich osobní obraz. Při jeho malování se na krátký čas stát součástí jejich životní cesty, předat případný vzkaz, který mi pro ně přijde, a být tak nápomocná při utváření jejich dalšího spokojeného života.

Mějte vždy na paměti, že úkolem každého z nás je prožít život intenzivně, naplnit jej láskou a radostí, projít zkušeností a také se něco naučit. A při tom všem vás mohou vaše "přísně osobní" obrazy náležitě podpořit.

Stačí se jen dívat!

Vstupte do galerie