Mé silové zvíře

Nádherný víkendový seminář zaměřený na povzbuzení, očistu a podporu vaší ženské síly pomocí silových zvířat ze zvířecí říše. Orel, vlk, medvěd, labuť...ti všichni a další mohou být vašimi zvířecími průvodci. Každé zvíře si nese svojí energii, entitu. To vás mohou podpořit, nastínit řešení. Mohou vás naučit potřebné. Podpořit vás.

Síla ženy

MÉ SILOVÉ ZVÍŘE

Půjdeme za zvuku bubnu a celého víkendu pro své silové zvíře či zvířata, které nás provází celý život. Jsou to vlastně andělé ze světa zvířat. Ale také vás může navštívit zvířecí průvodce, který s vámi půjde pouze určitou etapu a pomůže vám řešit určitý problém či situaci.

Léčení probíhá na všech úrovních vašich těl - fyzickém těle, emočním i mentálním. Také si společně zabubnujeme. Matka Země, Nejvyšší světlo a další živly a elementy vše doplňují a mě je potěšením býti vaším průvodcem na této cestě. Cestě do vašeho srdce, k vaší ženské síle. To vše v nádherné přírodě jižních Čech a domácím prostředí soukromé chalupy. V ceně je zahrnuta plná penze a 2x ubytování a seminář.

Více info k pobytovému semináři: http://www.vsichnikreslime.cz/pobytovy-seminar-samanskeho-leceni-sila-zeny

 

21.-23.09.    Mé silové zvíře - pobytově s IK

     V Chalupách, Komařice  3 700 Kč    Objednat
     

 

Cena:   3 700 Kč/pobytový/osoba

Fotogalerie