Pobytový seminář šamanského léčení Síla ženy

Příroda - odpočinek - harmonizace - léčení 

"POBYTOVÉ ŠAMANSKÉ SEMINÁŘE"

…toto vše můžete prožít v nádherné a klidné přírodě přímo pod Todeňskou horou kousíček za Budějcema. Na chalupě V Chalupách, v domácím prostředí, kde všude cítíte přirozenost lidského života včetně krásné zahrady, kterou celou vytvořili naši hostitelé manželé Štádlíkovi.

Todeňská hora je nižší hora, ale velice silná duchem. Často tam také „pracujeme", potkáváme bílou laň a bubnujeme.

Každý seminář je jiný. Každý prožitek je jiný, nepřenosný, ale a společné sdílení je pak velmi silné, osobité a často dojemné.  Matka Země, Nejvyšší Světlo a další živly a elementy budou vše doplňovat a mě bude potěšením býti vaším průvodcem na této cestě do vašeho srdce ženy.  Jane  

Více o jednotlivých seminářích Síla ženy: http://www.vsichnikreslime.cz/samanska-leceni-intuitivni-kresleni-malba-...

 

24. - 26.08.    Archetypy - pobytově s IK

     V Chalupách, Komařice  3 700 Kč    Objednat
21. - 23.09.     Mé silové zvíře


   V Chalupách, Komařice  3 700 Kč    Objednat
       

Strava a ubytování:

Místo: V Chalupách u Sedla (spadá pod obec Komařice, oblast Římov) jižní Čechy. Ubytování  na chalupě v domácím prostředí. Pokoje jsou 2-4 lůžkové + spaní na půdě. Společné sociální zařízení a 2 koupelny. Vše je útulné, čisté a typicky domácí a "chalupářské". Na dvoře pobíhají kočky. V jezírku plavou kapři a občas, když je klid, tam zavítají i srnky. Procházky do lesa, kde můžeme potkat bílé daňky.

Strava – plná penze (snídaně, oběd, večeře, svačina - káva+buchta) - hodně využíváme domácích vypěstovaných surovin. Vegetariánská strava a bezlepková.  Voda, čaj k dispozici neomezeně.  Ostatní ňaminy z vlastních zásob.

Začínáme v pátek - společnou  večeří cca v 19.00 hod. Příjezd na 18.00 hod. Vzájemné představení. Končíme v neděli obědem. Poobědový program, společné zakončení (konec nejpozději kome 16.00 hod.) Takže, kdo má svůj buben, chřestidla - vemte si ho sebou!!! 

Cena pobytové prožitkové dílny:  uvedena u jednotlivých seminářů

(v ceně kurzovné, veškeré potřebné pomůcky, 2x ubytování 2x plná penze). Doprava vlastní.

 

V případě dotazů jsem tu pro vás:  lektorka  Jane – tel. 777 887 168