Podzimní léčení s Jane

Podzimní ladění s Jane H.

Šamanská léčení, konstelace, léčivé meditace, intuitivní kresba....vše se propojuje pro vaší podporu a léčení...

Léčivá setkání pro muže a ženy

 

"Záležitosti srdce"  12.09. - 10.10.

pro ženy a muže

Cyklus 5-ti setkání, kdy budeme věnovat pozornost našemu srdci, naší duši. Budeme léčit šrámy a bolístky. Budeme se také soustředit na propojení srdce s naší myslí a celým fyzickým tělem. Budeme také naslouchat, co si duše žádá, co si přeje....a také hledat cesty k naplnění těchto přání.

Kde: Branišovská 20, České Budějovice 

Čtvrtky 18:30 - 20:30 hod.

Cena: 2 300 Kč / osoba / cyklus
Objednat
Fotogalerie

"Pouštění" 21.09.

pro ženy a muže

Jednodenní léčení, kde základ tvoří slovo puštění. Ven i směrem dovnitř. Ať už potřebujete něco od-, vy-, pro-, pře-, na-, roz-, do-, v-, o-, ne-,u-, s- ...je to vaše téma.

Podle toho, jakou zde použijeme předponu, dostává toto slovo jiný rozměr, jiný obsah a tím i vaši pozornost. Různé variace, různé úhly pohledu. Tak budeme pracovat v různé oblasti vašeho života, léčit a ladit různé úrovně těl.

...ve vztazích v emoční úrovni v podobě odpuštění, na fyzickém těle např. nemoc, tuk.  Můžete, ale i třeba pustit z vašich rukou věci kolem vás a přestat hromadit. Můžete pustit také nežádoucí kontrolu nad situací. Možná si i připustit, že vše může být jinak nebo také do svého života konečně vpustit svěží vítr, lásku a radost. Témat mnoho. Jak pestrý je náš život:-)

Kde: Branišovská 20, České Budějovice

9.00 – 17.00 hod.

Cena: 1 500 Kč / osoba 
Objednat
Fotogalerie

 

"Léčím sebe, léčím svůj život"  23.09. a 08.10.

večerní setkání pro ženy a muže

Ať už vás trápí zdraví či vztahy. Máte nevyjasněný váš životní směr. Chybí vám vnitřní naplnění nebo sebedůvěra. Témata, která si odžíváme a prožíváme každodenně tady, ve hmotě, v životě na Zemi. Avšak jejich počátek a příčina se vytváří a nachází ve světě nehmotném.... v našem podvědomí, na úrovni duše, v různých časech. Tam budeme hledat, kde se duše ztratila. Tam budeme léčit a uzdravovat  fyzické tělo, emoční i mentální.  Obnovíme a posílíme spojení duše se svým zdrojem - nejvyšším Světlem a přivítáme opět Radost a Lásku v našem životě.

Více: http://www.vsichnikreslime.cz/muj-zivot-0

Kde: Centrum setkávání, Neplachova 1, Č. B.

23.09. a 07.10.   (18:30 – 20:30 hod.)

Cena: 650 Kč / osoba / léčení
23.09.     Objednat
07.10.     Objednat
Fotogalerie

 

"Já, žena"  05.10.

pro ženy

setkání se svojí vnitřní silou - propojení mužské a ženské energie, jejich spolupráce, podpora a vzájemná láska.

Kde: Branišovská 20, Č. Budějovice

9.00 - 17.00 hod.

Cena: 1 500 Kč / osoba 
Objednat
Fotogalerie

"Síla i jemnost ženy"   12.-13.10.

pro ženy

Víkendový seminář aneb setkání se svojí ženskou silou. Uzdravení toho, co život ženy přinesl a posílení této síly k tomu, co přináší...

Více o tomto semináři: http://www.vsichnikreslime.cz/prozitkovy-seminar-sila-zeny-samanske-leceni-s-intuitivni-kresbou-ci-malbou

Kde:  Branišovská 20, České Budějovice

9.00 – 17.00 hod.

Cena: 2 300 Kč / osoba / víkend
Objednat
Fotogalerie