Prožitkový seminář "SÍLA ŽENY"- šamanské léčení s intuitivní malbou

      

   obec Komařice (jižní Čechy)

   v roce 2018 chystáme jarní a podzimní termín.

Přesné datumy budou v únoru.

Pokud chcete být informování, napište nám.

      

  "SÍLA ŽENY aneb

     "LÁSKA K SOBĚ"

  max. 9 osob 

Udělejte si čas pro sebe… šamanské léčení a intuitivní malba jako silný prostředek na cestě do svého nitra, do svého srdce. Šamanské léčení a intuitivní malba jako způsob očisty nebo dodání síly a energie. Přijďte i Vy a vytvořte si svůj obraz.

Příroda - odpočinek - harmonizace - léčení 

"SÍLA ŽENY aneb najdi LÁSKU K SOBĚ"

Co nabízíme:

Nádherný víkendový seminář zaměřený na povzbuzení, očistu a podporu vaší ženské síly a lásky k sobě. Ženské energie v jejích různých podobách, na všech úrovních vašich těl - fyzickém těle, emočním i mentálním. Dva dny naplněné prožitkem malby, meditací, uvolnění, harmonie - a hlavně zastavení se a vnímání svých pocitů a SEBE... ale i vycházek do přírody, užívání si léta, sdílení svých prožitků...

Celým víkendem nás bude provázet buben, který byl speciálně vyroben pro toto léčení. Další součástí je i malování obrazu, kdy jste vedeni pouze vaším nitrem neboť intuitivní malba může být velice silný prostředek jak začít vnímat vás vnitřní svět. Může vám být zrcadlem. Může vám být rádcem. Může vám pomoci se uvolnit, léčit, harmonizovat. Obraz bude neustále živý, tak jako bude živý vás očistný a uzdravovací proces uvnitř vás. Malovat budeme akrylem a samozřejmě si ho odnesete domů.

Toto vše se koná v nádherné a klidné přírodě přímo pod Todeňskou horou. Tam si také zabubnujeme a s pomocí Ducha Orla se naučíme vnést nadhled od našeho života. Matka Země, Nejvyšší Světlo a další živly a elementy budou vše doplňovat a mě bude potěšením býti vaším průvodcem na této cestě do vašeho srdce.  Jane - www.janehpictures.com 

Ještě více o semináři Síla ženy a fotky:http://www.vsichnikreslime.cz/prozitkovy-seminar-sila-zeny-samanske-lece...

 

 

  

Jane H.

lektorka  Jane H.

šamanské techniky, ladění čakrového a celého energetického systému člověka

odstaňování bloků, disharmonií, podpora při léčení nemocí, dodávání energie, barev do aury

malba energetických obrazů 

"Věřím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít věřit absolutně všemu a tzv. ulítávat mimo realitu. Znamená to přijímat nové věci a otevírat více svá srdce. Čistit se od negativních energií, odstraňovat postupně různé bloky mentální i fyzické a hlavně myslet pozitivně. A samozřejmě při tom všem zůstat pevně nohama na zemi!" 

Více info: www.janehpictures.com

 

BARVY, ŠTĚTCE A PLÁTNO MŮŽE BÝT PRÁVĚ VAŠE CESTA NEBO JEJÍ ZAČÁTEK... 

Strava a ubytování:

Místo: V Chalupách u Sedla (spadá pod obec Komařice, oblast Římov) jižní Čechy. Ubytování  na chalupě v domácím prostředí. Pokoje jsou 2-4 lůžkové + spaní na půdě. Společné sociální zařízení a 2 koupelny. Vše je útulné, čisté a typicky domácí a "chalupářské". Na dvoře pobíhají kočky. V jezírku plavou kapři a občas, když je klid, tam zavítají i srnky. Procházky do lesa, kde můžeme potkat bílé daňky.

Strava – plná penze (snídaně, oběd, večeře, svačina - káva+buchta) - hodně využíváme domácích vypěstovaných surovin. Vegetariánksá strava a bezlepková.  Voda, čaj k dispozici neomezeně. Káva, mlsky, svačiny, sladké limo apod. se dají dokoupit na místě. V případě větších nároků je možnost si dojet nakoupit do blízké vesnice – Komařice (5 km) nebo Římov (15 km).

Začínáme v pátek - společnou  večeří cca v 19.00 hod. Vzájemné představení. Končíme v neděli obědem. Poobědový program, společné zakončení (konec nejpozději kome 16.00 hod.)  Takže, kdo má svůj buben, chřestidla - vemte si ho sebou!!!

Cena pobytové prožitkové dílny:  3.999 Kč/osoba

(v ceně kurzovné, veškeré potřebné pomůcky, 2x ubytování 2x plná penze). Doprava vlastní.

V případě dotazů jsem tu pro vás:  lektorka  Jane – tel. 777 887 168

Cena: 3 999 Kč / osoba 
Objednat kurz
Fotogalerie