Síla odpuštění

Co je to za mocnou energii, která rozhýbe tvořivou sílu uvnitř vás? Co je to energii, která se ve vás rozlije a naplní vás vnitřní spokojeností, láskou a radostí a vám je dobře. Cítíte úlevu, spadne z vás balvan a najednou jenom jste. Srdce se plní láskou a nemusíte být zamilovaní.  Vaše srdce lásku rozdává a nemusíte být zamilovaní... 

SÍLA ODPUŠTĚNÍ 

Víkend, kdy dostane prostor vaše duše, srdce. Začne hovořit a díky odpuštění se začnou uvolňovat staré křivdy, ty ve vás, ale i ty za, které si nesete vinu vůči druhým.

Je třeba si uvědomit, že neodpuštění zraňuje a omezuje hlavně vás samotné.  Všechny pocity křivd, bolesti, smutku a jiných emocí, které vyvstaly z určitých situací, kterými jste si v životě prošli. Ty jsou ve vás uloženy a vaše ego si je pěkně vyživuje. Je mu to přirozené, je to jeho forma obrany, přežití, jednání a postoje…srdce ale hovoří jinak. To chce prožívat lásku, radost a cítit se dobře. Je mu zcela přirozené milovat sebe i druhé. A tak vzniká protimluv, konflikt, který se nějakým způsobem projevuje ve vašem životě.  Cítíte se nepochopení, uzavíráte se a vše funguje úplně jinak než byste si přáli. Máte pocit, že dáváte, ale nedáváte. Chcete přijímat, ale nepřijímáte. Vaše mysl je neustále zahlcena myšlenkami, co by, kdyby. Výčitky. Sobě, druhým. Nedostatek energie, nemoci na fyzickém těle. Neustálá nepohoda a staženost.

Síla odpuštění má schopnost přeměnit vaše vnitřní energie srdce a otevřít se přirozenému životu. 

Odpustit druhým, požádat o odpuštění druhé a hlavně odpustit sobě na vědomé i podvědomé rovině. To je záměr šamanské práce tohoto víkendu. 

pero

 

27. - 29.04.2018 pobytový seminář   Síla ženy - pouštění                   

V Chalupách u Sedla, obec Komařice u Č. Budějovice
více info zde: http://www.vsichnikreslime.cz/sila-zeny-pousteni


Cena: 3 500 Kč/ osoba/pobytový seminář

          v ceně plná strava a ubytování

Objednat kurz
Fotogalerie