Síla ženy - Todeňská hora

Síla ženy - propojení s Matkou Zemí na Todeňské hoře a výroba svých nádherných a originálních náušnic

17.11.

Jednodenní seminář, kde o prožitky v ten den nebude nouze. Procházka barevnou přírodou, šamanská práce se živly, Matkou Zemí a Duchem Todeňské hory…to budou pomocníci, se kterými vás budeme harmonizovat a vyživovat a společně s mým bubnem léčit.

A protože jsme ženy, tak si v síle těchto světů vyrobíme každá své náušnice. Z peříček a darů, které vám cestou cvrnknou do nosu, společně s dalšími ozdobami, které budou pro výrobu této krásy k dispozici. To nám ukáže a naučí Amálka a její šikovné ruce.

Na výrobu náušnic použijeme techniku suchého a mokrého plstění. Materiál je vlna merino a kovové  bižu komponenty. Buď si můžete vyrobit náušnice s peříčky či celé plstěné. To už je na vaší náladě a fantazii. Pokud máte i svá peříčka či jiné speciální komponenty, které si chcete přidat ke svým výtvorům, přivezte si je.

Toto vše můžete prožít v nádherné přírodě kousíček za Budějcema. Na chalupě V Chalupách, v domácím prostředí, kde všude cítíte přirozenost lidského života včetně krásné zahrady, kterou celou vytvořili naši hostitelé manželé Štádlíkovi. Děláme zde pobytové semináře a tak tohoto azylu a tepla kamen využijeme i nyní. Tudíž i tento seminář se bude konat za každého počasí.

Vzdálenost na Todeňskou horu je od chalupy cca 2 km po cestě. Tudíž vhodnou obuv a oblečení dle aktuálního počasí a do přírody. Karimatky pod sebe a deky. 

Oběd, káva, čaj a sladká tečka uspokojí i naše bříška a chuťové pohárky.

Todeňská hora je nižší hora, ale velice silná duchem. Často tam také "pracujeme", potkáváme bílou laň a bubnujeme. Tento den v ženském kruhu bude obzvláště požehnaný, neboť Todeňská hora mi sama "zaslala" pozvánku s přáním, abychom zde udělali toto léčení ženské síly a srdce.  A tak naslouchám a poslouchám a už teď se těším na tento krásný den společného kruhu a sdílení, které je pokaždé jiné, velice osobité a často i dojemné. 

Pokud máte i své bubny, chrastidla či jiné vhodné nástroje, neváhejte a přibalte si je také.

 

Kdy: 17.11.   (od 9.30 - 17.00 hod.)  
Kde: V Chalupách u Sedla, obec Komařice, jižní Čechy  
Cena: 1 250 Kč (v ceně jídlo a vše potřebné) Objednat
 

Doprava vlastní nebo společná pokud nabídnete místo v autě - což je vítáno:-)

 

Pro doplňující dotazy jsem zde pro vás na tel. 777 887 168.

Těšíme se na vás:-) 

 

Jane – šamanka a malířka

Amálka – paní domácí a výtvarné a ruční práce