V DOBRO ČINNÉ SETKÁNÍ - LÉČENÍ S JANE H. neděle 20.1.

V dobro činné setkání a léčení s Jane H. -  šamankou a malířkou

Hloubku a sílu léčeních této ženy znám osobně již z jejích seminářů….tentokráte vás zvu na jedinečné setkání ,  kde vás  šamanka a malířka Jane  provede léčivou meditací a léčivou silou jejich obrazů. Společně se šamanským bubnem to bude pořádná dávka harmonizující, ale velice vlídné energie.

Veškerý výtěžek z této akce bude věnován organizaci  Sv. Veronika, neboť tento domácí hospic je velikou pomocí a oporou lidem, kteří jsou nemocní a připravují se na svůj odchod v domácím prostředí, se svojí rodinou. A tak tyto světy...lékařský i šamanský, viditelný i neviditelný se propojí v jeden, v  ten lidský svět... na podporu života a jeho přirozenému koloběhu. 

S obrazy Jane se setkáváte každodenně v našem Centru setkávání a my jsme moc rádi, že je tam máme. Ať už je vnímáte vědomě či nevědomě, jejich energie a barvy na vás působí.

A tak ladí vás i společný prostor….a jak sama Jane říká:  Ať už věříte či nevěříte věcem mezi „nebem a zemí“, anebo se právě nacházíte někde mezitím, není třeba se nad mými obrazy příliš zamýšlet. Zastavte se, udělejte si čas pro sebe a vnímejte, co se ve vás začíná odehrávat… jaký je to pocit, jaká emoce. Možná zprvu nepocítíte nic, možná za chvíli ucítíte teplo, možná příliv energie nebo jen to, že je vám hezky a nevíte proč. Možná přijde uvolnění, spadne z vás obava a napětí. Budete se cítit lehčeji, radostněji a příjemně vyladěni. Pak je mi potěšením, že mé obrazy plní svůj účel…

O síle obrazů není  pochyb, neboť Jane se sama ráda ladí a  „dobíjí“ u svých obrazů, když je u nás v Centru nebo visí někde na výstavě v dosahu.

A tak se nechme překvapit, jaké obrazy pro nás připraví, neboť některé se vrací z výstavy a nové pro nás tvoří.

Večer bude také povídání nejenom o obrazech, ale i o životě, jak Jane tvoří, co je její inspirací a její šamanské cestě.

Pokud máte zájem o svůj osobní obraz,  je to skvělá příležitost k setkání.

Více info: www.vsichnikreslime.cz nebo www.janehpictures.com

Pro mnohé z vás to může být i skvělá příležitost okusit své první“ šamanské léčení“ a setkat se s touto ženou a její prací.

Vstupné: dobrovolný příspěvek.

Celé vstupné bude použito na dobročinné účely, neboť s Jane a s Centrem a spolu s vámi rády touto cestou vyjadřujeme vděčnost a poděkování za vše čeho se nám dostává....

Termín: 20 .1.   18:30 – 20:30 hod.

Obětiny sebou – květiny, čokoláda, sušenky, pohodlné oblečení

Těšíme se na vásJ

Dáša za Centrum a Jane – šamanka a malířka

Rezervace místa  20.1.     V dobro činné setkání-léčení     Objednat